PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003481}

Diuna: Część druga

Dune: Part Two
8,3 81 735
ocen
8,3 10 1 81735
7,7 51
ocen krytyków
Diuna: Część druga
powrót do forum filmu Diuna: Część druga

Nigdy nie byłam fanką Diuny 1, troszkę się nudziłam na tym filmie. Jednak Diuna 2 to prawdziwa perełka! O wiele ciekawsza, dużo się dzieje, ciągle jest interesująco. Fabuła jest REWELACYJNIE poprowadzona, oprócz tego mamy nowe postacie, a stare poznajemy lepiej. No i te cudowne zdjęcia/kadry oraz OBŁĘDNIE dobrane udźwiękowienie i muzyka. Oglądając film w kinie nieustannie miałam ciary i zaparty dech. Ogólnie uważam, że seria Diuna jest przeznaczona dla kin - cudowne udźwiękowienie tej serii jeszcze lepiej wybrzmiewa.
Szczerze mówiąc to dla mnie pierwszej części mogli w ogóle nie wypuszczać, tylko od razu zacząć od Drugiej. Jedyne za co doceniam pierwszą część to wprowadzenie nas w ten świat. Jednak gdyby od razu wypuścili 2 to też by nie wyszło źle.
Poszłam na ten film aby towarzyszyć dla mamy, która jest fanką Diuny (książek i filmów), jednak nie sądziłam, że seans jakoś szczególnie mnie porwie. A tutaj wyszłam ZAKOCHANA w Diunie 2. Bardzo polecam!!

ocenił(a) film na 6
Chrzanka

a to ciekawe, bo ja mialem na dwrot ;D pierwszy film mial wiecej szczegow ze swiata i byl bogaty w detale, a dwojka wlasnie troche przynudzala brakiem czegokolwiek zwiazanym z Diuna, glownie gapilismy sie na dwojke bohaterow wymieniajacych spojrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones