PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31326}
6,8 24 487
ocen
6,8 10 1 24487
7,4 9
ocen krytyków
Hellraiser: Wysłannik piekieł
powrót do forum filmu Hellraiser: Wysłannik piekieł

10/10

ocenił(a) film na 10

jak dla mnie klasyka horroru . Pinhead i cenobici rewelacyjni.

użytkownik usunięty
Morrison_filmweb

Film jest dobry, trzyma w napięciu od początku do końca, ale w niektórych momentach zalatywało kiczem. Zwłaszcza w przypadku cenobitów, wyglądali dość śmiesznie, jak na demony.
7/10

ocenił(a) film na 6

no nie- Pinhead i ten szczękający ciągle, z odsłoniętymi dziąsłami wyszli bardzo (nie)przyzwoicie... a reszta owszem, kiczowata

tyraelx_2

pewnie w dużej mierze o to chodziło :) dla mnie też to klasyk. uwielbiam kiczowate horrory :D

ocenił(a) film na 5
Morrison_filmweb

film byl tragiczny... no moze nie az tak:).
argumentuje(zeby potem nie bylo)

-Nuuuuuuuuuda, film nudzil, w kolko to samo, obejrzalem tylko dlatego ze jest tzw"klasykiem"i chcialem sie przekonac, gdy jeszcze go nie obejrzalem bylem swiecie przekonany ze to jest bardzo dobry film w swoim gatunku, obejrzalem do konca poniewarz myslalem ze moze pod koniec czyms mnie zaskoczy, no coz tak nie bylo, mowi sie trudno, kolejny argument....

-zenująca wprost zenujaca gra aktorska: otoz pelna amatorszczyzna, wiem wiem powiecie ze o to chodzilo, ze tak mialo byc bo ten film ma i mial byc kiczowaty, mnie to nie przekonuje( jeszcze raz podkreslam, to tylko moja opinia, nikt nie musi sie z tym zgadzac)

-film strasznie przewidywalny jak na horror, az do bolu;)


aleeeee!!

TaaaaDaaaam:D

wielkim plusem byli cenobici, macie racjie Pinhead jest postacią kultową, tajemniczy, posiada wyglad, jak i reszta cenobitów,

Daje 5/10, ze wzgedu na wlasnie Pinheada, jego postac dala to na co wedlug z was ten film zasluguje;) czyli na miano klasyku;) film kultowy bez 2óch zdan, tylko jednym sie podoba 2gim nie;) prawo dzungli;)
swoją drogą pamietajcie ze "Lsnienie" Kubricka tez bylo nominowane do zlotych malin i uznane za wlasnie tzw "niewypal" a stal sie klasykiem horroru, ile ludzi tyle gustow;)

Dziekuje i pozdrawiam jezeli ktos przeczytal;) (pewnie jest wiele literówke i bld. interpunkcyjnych ale pisaalem to po paru piwach, nie przykladalem wagi) oc waga tematu wielka;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones