PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31326}
6,8 24 483
oceny
6,8 10 1 24483
7,4 9
ocen krytyków
Hellraiser: Wysłannik piekieł
powrót do forum filmu Hellraiser: Wysłannik piekieł

dla kinomanów lubiących horrory ery VHS, pozycja obowiązkowa, powiedziałbym wręcz kultowa, clive baker postawil tu na mroczny klimat, krew, i oczywiście ponad czasowego pinheada :)

ocenił(a) film na 10
floster79

Ten film ma już swoje miejsce w kanonie klasyki filmowej kina grozy i nic już tego nie zmieni.

Chlor_3

nie mniej jednak, 2cz. jak dla mnie najlepsza, wizja piekła genialna :)

ocenił(a) film na 10
floster79

Część 2 też wymiata.Dostaje dreszczy na wspomnienie tych białych robali, no i oczywiście ten cenobit z kurzą łapą na łbie jest kultowy :-)

Chlor_3

dokładnie, mi z 2cz. najbardziej utkwiła scena z materacem u doktora, ło matko jak na tamte czasy to takich scen z palcem u jednej reki szukać hehe a ty kolego w jakich horrorch gustujesz\nie gustujesz ?

ocenił(a) film na 10
floster79

Generalnie podobnie jak Szanowny Kolega uwielbiam kino grozy z lat 70,80,90 -tych.Oczywiscie filmy takie jak "Candyman","Zemsta po Latach", "Blob Zabójca",Hellraiser, Koszmar z Elm Street" i wiele wiele i innych mogę oglądać w nieskończoność.A jaki jest twój absolutny top?

Chlor_3

mój absolutny top, możesz sobie podejrzeć na moim skromny blogu ;)

ocenił(a) film na 8
floster79

Popieram, chociaż 2 już mi się tak nie podobała. Może dlatego że oczekiwałem czegoś innego. Za jakiś czas ją powtórzę i może zmienię zdanie ;)

arieljarosz

tak zrob

ocenił(a) film na 8
floster79

heh, pewnie tak zrobie, a co do tej części nie podobała mi się tylko końcówka, strasznie bajkowa ;)

floster79

Piszemy ponadczasowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones