PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449935}

Mój przyjaciel Hachiko

Hachi: A Dog's Tale
8,0 186 574
oceny
8,0 10 1 186574
6,0 8
ocen krytyków
Mój przyjaciel Hachiko
powrót do forum filmu Mój przyjaciel Hachiko

Najpierw że nie chciała psa, a potem że miała to gdzieś. Mógł być jej wsparciem po śmierci męża albo mogła czasem odwiedzić psa, zwłaszcza że gazety o nim pisały. Nakarmić, załatwić jakąś budę przy dworcu. Cokolwiek...

ocenił(a) film na 8
flajek

W japońskiej wersji (bliższej prawdziwej historii) żona była jeszcze gorsza. Po śmierci profesora po przeprowadzce ani żona ani córka go nie próbowały przygarnąć. Zostawiły samemu sobie.

ocenił(a) film na 9
Alex_Tyler

Jak to wszystkie żółtki. Festiwal jedzenia mięsa psiego gdzie się odbywa ? Obrzydliwy naród .

ewacasandra

No gdzie się odbywa? Odpowiem. W Chinach, nie w Japonii. Historia psa to lata 20 XXw. Trochę inaczej sie wtedy traktowało zwierzęta. W Europie psy były przy budzie na łańcuchach i jadły kartofle, których domownicy nie zjedli, a jak zjedli to pies nie dostawał nic

flajek

To samo pomyślałam. Jakby go pokochała tak jak Parker to zostałby przy niej, pomógł przetrwać ten trudny czas a tak widać, że więcej serca mieli do niego ludzie pracujący przy dworcu niż ona sama. Bardzo szkoda mi było tego psa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones