PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014573}
6,0 13 971
ocen
6,0 10 1 13971
6,0 6
ocen krytyków
Nie patrz w dół
powrót do forum filmu Nie patrz w dół

Ten film..

ocenił(a) film na 7

..to prawdziwa tortura dla ludzi z lękiem wysokości :)

ocenił(a) film na 8
Mariusz_Walczak

Właśnie jestem w połowie i już trzy razy byłem w toalecie. Masz rację!! XD

ocenił(a) film na 10
fizzlymike

Ja jak zobaczyłem tom wieże to powiedziałbym czy wy jesteście po###@#i

Mariusz_Walczak

Same here

ocenił(a) film na 3
Mariusz_Walczak

Ten film to ogólnie tortura .. nie wiem jak i dlaczego wytrzymałam do końca . Absurd goni absurd ! Ja ze wspinaczką mająca mało wspólnego , a widzę tak niedorzeczne zachowania, miałam ubaw.

india321

To wskaż proszę te niedorzeczne zachowania, gdyż według mnie akurat mądrze się zachowywały i logicznie. Samemu pomyślałem, że powinny w czymś zrzucić telefon na dół, a chwilę później to zrobiły. Będąc 600 metrów nad ziemią, nie mając w zasadzie niczego oprócz dwóch telefonów, liny 15-metrowej, lornetki i flary (z jednym pociskiem) raczej nie miały wielkiego pola do popisu... No, ale chętnie wysłucham, co takiego Ty byś lepiej zrobiła ;)

Ja jedyne, co bym zrobił, to przed wspinaczką poinformował z 1-2 zaufane osoby o tym, co zamierzam zrobić, zadzwonił tuż przed wejściem na wieżę i dogadał się tak, że jeśli w ciągu np. 3-4h nie dam znaku życia, to aby ten człowiek od razu dzwonił pod 911.

ocenił(a) film na 7
slawmm

Telefon przyczepila do drona?

SiwaBudda

Dron był w plecaku na dole

ocenił(a) film na 2
Mariusz_Walczak

Również dla ludzi pracujących na wysokości czy wspinaczce, to prawdziwa tortura czy już wyłączyć, czy oglądać dalej.

ocenił(a) film na 6
Mariusz_Walczak

Czyli m. in. dla mnie. Potwierdzam, istne męki. Ale dotrwałem do końca (akurat najsłabszej części filmu) :)

ocenił(a) film na 8
Mariusz_Walczak

już prawie kończę. Makabra, Nie wiem dlaczego mam waciane nogi. Jestem niby na kanapie ale nic mi nie przechodzi.

ocenił(a) film na 6
Mariusz_Walczak

To prawda. Cały film miałam spocone ręce i stopy. Coś okropnego.

ocenił(a) film na 9
Marysia1407

Świetny film trzyma w napięciu od samego początku do samego końca! I tak! Są spocone dłonie i nogi z waty jak również przyspieszone tętno! Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones