PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840078}

Nikt

Nobody
7,1 57 140
ocen
7,1 10 1 57140
7,2 29
ocen krytyków
Nikt
powrót do forum filmu Nikt

Spoko, ale...

ocenił(a) film na 7

Dużo fajnych i ciekawych zwrotów akcji, fajnie nakręcone... ale nie rozumiałam wielu scen, np. dlaczego główny bohater zaatakował tych kolesi z busa - przecież nic nie zrobili tej kobiecie, byli tylko nawaleni i zachowywali się głośno. Było jeszcze kilka takich scen, co spowodowało u mnie dziwne uczucie pt. "wtf, dlaczego? za co?". Jakby trochę mało logiki w tym wszystkim, a wolę kiedy takowa jest :D w każdym razie fajnie się oglądało, nawet wciągający film.

hollaback

Główny bohater mówi w pewnym momencie, że "przesadził z nudą" i że "tęsknił za tym". Myślę, że trafiła się fajna okazja i skorzystał, rozumiem w całej rozciągłości tematu.

ocenił(a) film na 6
alicjafj77

Chyba wynikało to też z jego bierności podczas napadu na jego dom. Syn, sąsiad, policja, ludzie z pracy - wszyscy wzięli go za mięczaka. Chyba chciał sobie przypomnieć, jaki był kiedyś.

ocenił(a) film na 8
hollaback

Jechali nawaleni przez miasto i szukali problemów. Pewnie by coś zrobili tej kobiecie gdyby nie on

ocenił(a) film na 6
hollaback

Chciał rozładować złość po tym jak nie udało mu się znaleźć bransoletki.

hollaback

Może, ja mam inny kompas moralny, ale nawalony kierowca, zasłużył na wp**l

ocenił(a) film na 9
hollaback

Bohater ich nawet nie zaatakował. Pierwszy cios został wyprowadzony przez gangusa

ocenił(a) film na 7
Kneuman

jak to nie ? nastąpił brutalny werbalny atak '... I'm gonna fak yu ap...' ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones