PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110241}

Szczęśliwy Aleksander

Alexandre le bienheureux
7,3 91
ocen
7,3 10 1 91

Szczęśliwy Aleksander
powrót do forum filmu Szczęśliwy Aleksander
ocenił(a) film na 10
xmarcx

To samo pytanie zadaję sobie od lat. Z tego co widzę, nawet na ... Gryzoniu ;) w wersji oryginalnej go nie ma. Oglądałam ten film ze 20 lat temu będąc pacholęciem i często o nim myślę. Dla mnie aktorem nr 1 był piesek głównego bohatera. Nie wiem jak teraz odebrałabym ten film, ale wtedy śmialiśmy się aż szwy w portkach pękały. :D

szybka_2

zobacz na gryzoniu jeszcze raz :)

ocenił(a) film na 10
michael_69

Wiem. Sama poprosiłam, żeby właściciel tego ch.omika zrobił do niego napisy. :)

ocenił(a) film na 8
szybka_2

I chyba Cię posłuchał -:)

ocenił(a) film na 10
kkutz

No, miałam to szczęście. :) To było bardzo miłe. Wiem ile trudu kosztuje zrobienie napisów, bo sama kiedyś zrobiłam kilka. Tym bardziej to doceniam.

ocenił(a) film na 8
szybka_2

W jakim języku robiłaś napisy? (Pytanie serio.) Może odpisz mi na "kkutz" - "chcesz zostać moją znajomą" - bo chyba inaczej nie można. Przyjmę Cię i zostaniesz albo tylko pogadamy.

ocenił(a) film na 10
kkutz

Możemy wysłać sobie zaproszenie, lub pogadać tu. Dla mnie to bez różnicy. Tłumaczyłam 2 filmy z angielskiego na polski. Kilka innych zrobiłam też wykorzystując tłumaczenie lektora z tv i uzupełniając swoim tłumaczeniem. Dlaczego pytasz?

ocenił(a) film na 8
szybka_2

Myślałem, że z francuskiego. Dlatego. Są filmy (mam film) do przetłumaczenia - zrobienia napisów - nie czuje się na siłach. A nie ma w Polsce (ostatnio nie było) zrobionego tłumaczenia..... Pozdrowienia

kkutz

Witajcie
Jetez ten film oglądałem za dzieciaka i często otym myślałem, świetnie zrobiona komedia.
Można go pobrać?

ocenił(a) film na 8
nicram81

Mais oui, bien sur..... -:)

kkutz

Czyli nie ma go nigdzie

ocenił(a) film na 8
nicram81

Jest.

użytkownik usunięty
kkutz

możesz powiedzieć gdzie jest i czy z lektorem? Choćby online....

ocenił(a) film na 8

Zacznij banalnie - wpisz polski tytuł w google........ Serio. Powodzenia.

użytkownik usunięty
kkutz

Nie mogę wysłać Ci wiadomości na priv, nie wiem czemu. W każdym razie - czy mogę prosić o kontakt na: facebook - ,,Gmina Gowarczów To My"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones