PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=533441}

Wielki wybuch

The Big Bang
5,4 3 167
ocen
5,4 10 1 3167
Wielki wybuch
powrót do forum filmu Wielki wybuch

Tak pokręcony scenariusz mógłby wyjść spod ręki Kaufmana.
Film czerpie pełnymi garściami z kina noir a okraszony jest popkulturową papką. Całość robi bardzo przyjemne wrażenie a przede wszystkim dobrze bawi. Ogląda się to łatwo, lekko i przyjemnie. Polecam!

ocenił(a) film na 9
Borys_17

Wkoncu ktos kumaty :P Film wypas , lubie taki rodzaj filmu.
Jakies propozycje bym prosil , mi sie jakos kojarzy z The Spirit ale to moze tylko mi :D

ocenił(a) film na 8
enxlol

dalaekie ale niektóre sceny choc w kolrze zalatuja takim lekkim sin city ,nie masz wrażenia może muza nie wiem ale gdzies blisko choc bez hardcoru ,ta rozmowa na fioletowym tle z gł gohaterka miałem z bdb lektorem o dziwo,jest moją najleprzą mesko damską już od dawna sceną mam z lektorem warto choc nie polecam nigdy lektorów

ocenił(a) film na 8
enxlol

pomyliłem osobie przypis jest tam gdzie big bang :) naprawde żadko w mym życiu taki film zrobił na mnie wrazenie możemy pogadać jak ci się podoba ja będe polecał tylko też uwaga komu maniacy x - men first klass odpadaja hm a poprzednie x meny dawaly rade he he dobra daleko od tematu naprawde obejzeyj z lektorem swietne tłumaczenia profesionalnie git

ocenił(a) film na 9
Borys_17

Świetny film, dobrze się przy nim bawiłem, mnie również dziwi tak niska ocena. Scenariusz faktycznie bardzo zakręcony, ale to wielki plus filmu, ciekawość tego co będzie dalej nie pozwala się nudzić! Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones