PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=515048}

Wolverine

The Wolverine
6,7 131 138
ocen
6,7 10 1 131138
4,8 17
ocen krytyków
Wolverine
powrót do forum filmu Wolverine

upokorzenie...

ocenił(a) film na 2

upokorzyli mojego bohatera do pozycji mydła....

ocenił(a) film na 2
Marseles

oj tak

ocenił(a) film na 4
Marseles

nigdy nie sądziłem, że Rosomak dzięki scenie z ninjami i ich linkami będzie mi się kojarzył z mięsnym jeżem... kolejny mit z dzieciństwa umarł bezpowrotnie...

rumikon

jeszcze chyba He-mana nie zniszczyli tylko.....

hantos

Zniszczyli w 1987 roku... na maksa zryty film :P http://www.filmweb.pl/film/W%C5%82adcy+Wszech%C5%9Bwiata-1987-7593

Pijany_Mistrz

no z prawdziwą bajką którą jako młodzian lubiłem miał fakt niewiele wspólnego

użytkownik usunięty
Pijany_Mistrz

o czym Ty mówisz? HE-Man z Lundgrenem był mistrzowski!!

Człowieku to był 1987r a film można spokojnie oglądać go teraz. Dobre efekty (Szkieletor zrobiony był genialnie!!) dobry scenariusz, kozackie postacie, (tylko wielkich kotów nie było i potworów, gdyż nie było ich za bardzo jak animować wiadomo), dobra muzyka i dźwięk. Nie rozumiem jak można mówić o tym filmie, że był słaby..

ocenił(a) film na 2
Marseles

nie dotrwałem do końca=żenua

ocenił(a) film na 9
madball88

co żenua, że nie dotrwałeś? to dobrze za dobry film dla Ciebie widzę nara!

ocenił(a) film na 2
straightlines

no właśnie za dobry i całkowicie go nie zrozumiałem .. no cóż może kiedyś dorosnę do takiego kina..
moje ukłony

ocenił(a) film na 9
madball88

A czego można w tym filmie nie zrozumieć? Czego ty w ogóle oczekiwałeś?? Zagubionej autostrady?

ocenił(a) film na 2
straightlines

Po prostu przerósł mnie intelektualnie ten film,masz problem ze zrozumieniem?zachęcam do myślenia.

ocenił(a) film na 9
madball88

Co niby w tym mogło przerosnąć Cię intelektualnie? Zachęć siebie do myślenia i odpowiedz.

ocenił(a) film na 2
straightlines

nie chce mi się z Tobą polemizować,film wedle mej skromnej opinii bardzo kiepski (tak oglądałem wcześniejsze części związane z X-menami i naszym głównym bohaterem więc mam rozeznanie)Efekty mój drogi to nie wszystko,zresztą zobaczysz za parę tygodni szerszą opinie i pewnie zapłaczesz się na śmierć .Nic tylko przyszykować chusteczki .Miłego dnia

ocenił(a) film na 9
madball88

Gdzie ja napisałem, że efekty to wszystko? Uważasz się za wyrocznię? Ten którego opinia jest tą rawdziwą? Pogratulować. Miłego dnia również.

ocenił(a) film na 4
straightlines

idiota nie dostrzegający ironii wypominający innym brak myślenia... aha

ocenił(a) film na 4
straightlines

Ten film nie jest po prostu dobry, zrobiony na siłę dla niewymagających odbiorców

użytkownik usunięty
Marseles

ten film był żenująco słaby. Aż mnie głowa rozbolała..

ocenił(a) film na 9

Mnie się bardziej podobał niż kiedykolwiek. W końcu bardziej rozbudowana fabuła. Do tego udowodnił że można coś zrobić nie posiadając super mocy.

ocenił(a) film na 2
adam111p

Gdybym chciała obejrzeć film, bez "supermocy" poszukałabym czegoś bardziej odpowiedniego niż film o Rosomaku....

ocenił(a) film na 9
Marseles

Gdybyś chciała faktycznie zobaczyć film z supermocnym i szukała byś filmu faktycznie konkretnego filmu ,poczytała byś opis filmu ,a nie oglądała co popadnie. Wtedy dowidziała byś się że traci moce.

ocenił(a) film na 6
adam111p

że niby bardziej rozbudowana fabuła? Proszę nie rozśmieszaj.

ocenił(a) film na 9
diSLUu

Fabuła dużo bardziej rozbudowana niż twoja wypowiedź .

ocenił(a) film na 6
adam111p

adam111p tu się z tobą zgodzę, fabuła tego filmu jest zdecydowanie bardziej rozbudowana niż moje kilka słów w poprzednim poście.

ocenił(a) film na 3
diSLUu

Fabuła jest znacznie bardziej rozbudowana bo w poprzednim odcinku tylko ciął, a tutaj dodatkowo ma jeszcze sny. Jak dla mnie jest za bardzo rozbudowana, tracę wątki, nie kojarzę kto jest kim, ciężkie kino ogólnie

ocenił(a) film na 3
adam111p

Ja również codziennie udowadniam że można coś zrobić nie posiadając super mocy. Ale nikt mnie nie chce oglądać :)

ocenił(a) film na 3

00:00 - 00:30 - spokojnie zaraz się rozkręci...
00:40 - 00:50 - no właśnie, wiedziałem że zaraz się rozkręci
00:60 - ... spokojnie, zaraz się znowu rozkręci

No i jest błąd w opisie filmweba, bo jest napisane "Akcja, SF.", a powinno być "Dramat. SF."

ocenił(a) film na 3
l0co

Acha, no i zapomniałem. Dlaczego dali takie brzydkie japonki?

l0co

Znawca piękna.
"japonki"- ech...

ocenił(a) film na 4
Marseles

Po tym filmie zgadzam się ze stwierdzeniem, że co za dużo to nie zdrowo. Za dużo wszystkiego, za dużo ninja, za dużo Jean Grey, fuj. I to co zrobili na końcu... Nie wierzę. Po prostu nie wierzę, bo do tej pory, przynajmniej moim zdaniem, wszystkie części X-men były dobre (nie mówię, że na tym samym poziomie - jedne lepsze, drugie gorsze), a to co teraz zrobili... Nie. Zdecydowanie nie. 4/10

ocenił(a) film na 5
Marseles

zgadzam się, okropnie sie rozczarowałam. A ten wątek romansowy, ni z gruszki, ni z z pietruszki, nic nie wnoszący, do niczego nie prowadzący ( no chyba, że do samego aktu, na szczęście widzom oszczędzonego), pogrążył ten film na amen.

ocenił(a) film na 8
Haiku_2

"Watek romansowy, ni z gruszki, ni z pietruszki"??? Czytałeś może kiedyś komiksy o Loganie??? Mariko to jego wielka miłość, wiele razy była wspominana też w serii X-men.

ocenił(a) film na 5
the undertaker

Ale mnie nie chodzi o jego miłość, ale jak to zostało przedstawione. umówmy się, większość ludzi nie czytała komiksów, zatem nic nie wie o jego życiu uczuciowym. I jak się dowiaduje tego z filmu? ano tak, jak to napisałam. Ja w filmie widziałam tylko romans, żadnej miłości. O Mariko nie śnił, tylko o Jean, a z Mariko spał. A potem na koniec kulturalnie się rozstali. Bez łez i wodotrysków. Ot, miło było, ale czas się zbierać. to ta wielka miłość?

ocenił(a) film na 8
Haiku_2

Po głębszym zastanowieniu muszę Ci przyznać rację co do sposobu przedstawienia tego w filmie. Ale jeśli mnie pamięć nie myli to pod koniec Jean ze snów odchodzi??? Może w następnej części pociągną ten wątek?

ocenił(a) film na 5
the undertaker

a wiesz co, jak mają to ciągnąć i przedstawiać tak nudno jak wątek z Mariko, to niech już tylko mordobicie zostanie...

ocenił(a) film na 8
Haiku_2

Dobre mordobicie zawsze jest w cenie. ;)

ocenił(a) film na 5
the undertaker

no ale sam przyznaj, czyż nie jest to najsłabsza odsłona całej sagi?

użytkownik usunięty
Haiku_2

Nie.

Geneza i Ostatni bastion były słabsze.

ocenił(a) film na 5

o nie, Geneza bardzo mi się podobała, a Ostatni bastion choć na kolana nie powalał, to i tak lepszy niż rosomak...ale bardzo szanuje Twoje zdanie:)

użytkownik usunięty
Haiku_2

Może ci się podobały, ale były słabsze, bo były zwyczajnie GŁUPSZE. Do tego Last Stand marnował całą plejadę postaci w niewybaczalny sposób.

ocenił(a) film na 5

no niestety, taka teraz moda, nie ważne co i jak się kręci, grunt, żeby dobrze zareklamować i jak najwięcej zarobić. Ja z kolei nauczyłam sie do wszystkich filmów podchodzić z pokorą. Wiedźmin mnie tego nauczył. oglądając gumowa wiwernę osiągnęłam swoiste dno i odkryłam, że nie ma co za bardzo na filmy narzekać:) pamiętaj: x-menów zawsze mogli nakręcić Polacy z polskim budżetem, polską wiedzą i umiejętnościami na temat efektów specjalnych:))))

ocenił(a) film na 8

Masz rację..., sposób w jaki popsuli Juggernauta jest niewybaczalny...

ocenił(a) film na 8
Haiku_2

Zgadzam się z tym, że Last Stand był słabszy.

ocenił(a) film na 3
Marseles

racja. w tym filmie rosomak to totalna ci.pa która nie potrafi poradzić sobie nawet z kolesiami w barze, biega jak baba z targu i zachowuje się jakby nie był szkolonym zabójcą ale wiejskim głupkiem, który właśnie otrzymał moce i sobie z nimi nie radzi - jego taktyka to biec do przodu.... najtragiczniejsza jest scena porwania mariko - wolvi dobiega do samochodu i... samochód odjeżdża, ja pier! co to w ogóle za pomysł, żeby głownym wątkiem była wyprawa aby pożegnać się z kimś kogo totalnie nie zna, kogo uratował 60.lat wcześniej... jest tyle za.jebistych historii z nim. a film kręcony jest miejscami jak jakiś je.bany serial - najgorsze są "zawroty głowy" rosamaka i rozmyty obraz... rezyser, scenarzysta i człowiek od kostiumów powinni dostać zakaz wykonywania zawodu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones