PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200968}

Złoty kompas

The Golden Compass
6,3 74 144
oceny
6,3 10 1 74144
4,7 13
ocen krytyków
Złoty kompas
powrót do forum filmu Złoty kompas

Oscary 2008

ocenił(a) film na 7

Jak myślicie czy film "Złoty Kompas" zasłużenie zosta łwyróżniony Oscarem w kategorii Najlepsze Efekty Specjalne,ja byłem pewny zreszta tak jak większosc ze otrzyma ją Transformers,albo Piraci z Karaibow;Na Krańcu Świata,podejrzane...

ocenił(a) film na 10
narin2o3

film dostal oscara za nowatorskie efekty
piraci z karaibow - podobne fajerwerki juz mielismy okazje ogladac
transformers - tutaj powinien byc oscar bez dwoch zdan, jednak najwyrazniej komisja uznala, ze daimony i niedzwiedzie polarne byly na tyle realistyczne i tak dobrze wplataly sie w plan filmowy, ze golden compass byl tym zwyciezca

smutno mi z powodu niedocenienia wybitnych efektow transformersow, co jednak nie zmienia fakt, ze zloty kompass rowniez prezentuje niezwykle wysoki ich poziom - pomimo duuuuzo mniejszej widowiskowosci

ocenił(a) film na 8
rafkulak

"Najlepsze efekty specjalne są te których nie widac"
No a jak dla mnie to w "Transformersach" było tyle efektów że nic nie bylo widac;) jedynie chaos i mydlenie oczu.

ocenił(a) film na 3
narin2o3

Dla mnie ta komisja to banda idiotów.
Jak bym ja oceniał efekty tym trzem filmom dał bym tak.
5/10 ZK
7/10 PzK za poprzednie
8,5 albo nawet 9/10 Transformers
Dla mnie ta komisja to korumpowana banda idiotów.
Jeszcze się popisali teraz.
Kurde rozumiem dac za najlepszy scenariusz tamtemu o saperach ALE KURWA DAWC MU WSZYSTKIE INNE W KTORYCH AVATAR NIE BYL PEWNY 100!!!!!!!!!
KURDE CHCIAŁO MI SIE NA POCZATKU POJECHAC DO STANÓW I NAUCZYC TYCH NOOBÓW ROZUMU (na serio na początku taki byłem rozczarowany).

Jeszcze to gówno o saperach nic nie mówi (NIC!!!!!!!!!!!!!!!) o prawdziwym Iraku i Afaganie.
Ja obejrzałem oba filmy na DVD w odrębie 3 dni i nigdy bym nie zgadł że w czym kolwiek może pokonac Avatara.
Już nasz rząd jest madrzejszy od tej komisji.

ocenił(a) film na 7
narin2o3

"Transformers" to jeden z moich ulubionych filmów. Kiedyś powiedziałem, że powinien dostać Oscara za efekty, a po chwili sobie pomyślałem: "zaraz... dostał czy nie?". Sprawdziłem, był nominowany - Ok. Ale jak zobaczyłem, że sprzątnął mu go "Złoty Kompas" to upadłem na łeb. Kompas był fajny, zwłaszcza walka tych niedźwiedzi, ale Transformers go miażdży !!! i to ten film powinien zgarnąć Oscara za efekty!
Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones