PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200968}

Złoty kompas

The Golden Compass
6,3 74 153
oceny
6,3 10 1 74153
4,7 13
ocen krytyków
Złoty kompas
powrót do forum filmu Złoty kompas

interesuje mnie utwór , który leci w napisach filmu na końcu co to może być wie ktoś ?

ocenił(a) film na 7
piotrk82

Film oglądałem z dwa tygodnie temu, więc mogę nie pamiętać, ale słuchając soundtracku stawiam, że jest to ostatni utwór;) zatytułowany po prostu Lyra. Jest to jedyny utwór w którym ktoś śpiewa.
W internecie wyczytałem, że wykonuje go niejaka Kate Bush.

marcin_60

to jest to dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
marcin_60

KATE BUSH to najbardziej utalentowana i jednakowo najskromniejsza artystka wspolczesnosci. Jedyna, o ktorej slyszalam, ze tworzy muzyke dla muzyki a nie dla slawy. Mimo nominacji do Oscara tej cudowej piosenki LYRA Kate nie byla na rozdaniu ani nawet nie zamierzala, gdyby wygrala^^'
Napisala tez cudownu utwor do disneyowskiego filmu Dinizaur, ale producenci go ostatecznie odrzucili, bo Kate nie zgodzila sie zmienic slow (ktorych bylo moze z 15..)....za to jego kawalki mozna wlasnie uslyszec w Lyrze.
Ma wielki szacunek do tej artystki, ktorej muzka jest w 100% jej, bez popmocy komputerow. Sama pisze muzyke, tekst, choreografie, choc niestety, od 1998 juz nie wystepuje... Przez to odmowila odebrania Brit Award, gdyz warunkiem otrzymania nagrody byl wystep...

Pozdrawiam wszystkich znajacych i jeszcze nie znajacych wspanialej Kate:)

ocenił(a) film na 10
jezzezel

Nominacji do "SATELIT. Oscar to byla tylko spekulacja ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones