PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200968}

Złoty kompas

The Golden Compass
6,3 74 153
oceny
6,3 10 1 74153
4,7 13
ocen krytyków
Złoty kompas
powrót do forum filmu Złoty kompas

strona filmu

ocenił(a) film na 10

probowal ktos moze zrobic sobie dajmona na stronie filmu goldencompassmocie.com ?

highfidelity

Jakiś czas temu zrobiłam test i wyszedł mi lew o imieniu Callum :)

highfidelity

Ja też robiłam i dostałam ocelota o imieniu Diodium.

silmarien

A ja z kolei dostałam czarnego kota, imienia niestety nie pamiętam... skleroza nie boli ;p

Ase

ja jestem wrona! :/ O imieniu Andreas. Wyszlo, ze jestem samotna, pokorna, liderem, otwarta i konkurencyjna
nie do konca sie zgadzam, ale to moze dlatego, ze nie znam dobrze angielskiego :D

kiciak100

Opos o imieniu MEIDA xD

highfidelity

A ja robiłam test trzy razy ;)
Za pierwszym razem polegałam na swojej znajomości języka - wyszedł Kruk
Za drugim zrobiłam z tłumaczem, bo wtedy mogło mi wyjść źle - Kruk
Za trzecim, w szkole, z nudów i żeby sprawdzić, co mi wyjdzie.
I co ? - kruk o imieniu Skaene, ja się tam cieszę ;p

Her_Infernal_Majesty

Mi za pierwszym razem zawiesił się komputer co mnie odrobinę zirytowało bo pracowałam ambitnie ze słownikiem :)) Za drugim razem udało się bez słownika i wyszedł mi pająk Aenac czy jakoś tak, trudno było rozszyfrować, problem w tym, że ja nienawidzę pająków :D

hermiona_hermiona

A nie sorry, Aenad co nie zmienia faktu, że nie mam zamiaru go polubić :D

użytkownik usunięty
highfidelity

Ha. Ładną stronę zrobili dla tego filmu... Mój dajmon to Sirion, śnieżny lampart. Ponoć jestem skromna, ale równocześnie "lideruję", spontaniczna, lubię samotność oraz jestem dociekliwa. Nawet się zgadza, jedynie do tego liderowania miałabym zastrzeżenia.

OMG Normalnie nie wierzę wyszedł mi lis Paseon Bosko kocham lisy ( i wilki)pisze wiele opowiadań z lisami (lisi klan) w tle no wprost nie wierze że trafił mi sie taki dajmon ^^

użytkownik usunięty
highfidelity

Hahaha, moja dajmona to irbisica o imieniu Hermonystra :D
drżyj kościele :P
jestem asertywny, skromny, nieprzewidywalny, towarzyski i przywódczy. na 251677 daemonów jest 19.371 irbisów. napiszcie jak wyglądają wasze statystyki ;)

ocenił(a) film na 6
highfidelity

ja mam tygrysa Archelerona:)

(za krótki)

ocenił(a) film na 10
Rinoa_Sin

ja mam lisa Lutheusa xD fajnie...........

ocenił(a) film na 5
highfidelity

Mnie trafił się tygrys imieniem Myron :)) cieszę się, zwłaszcza, że tygrysy to od dziecka moje ulubione zwierzęta:)) mam nawet pluszowego tygrysa, który ma normalne tygrysie rozmiary:) tylko nigdy nie miałam dla niego imienia... chyba zostanie tym Myronem moim ^,^

Mortiana

Oo... zrobili w końcu stronę po polsku, łaaał. ^^ Trzeba będzie powtórzyć ten test. (:

Ase

Dzięki za info, tym razem wyszedł mi kruk imieniem Inachus :)

Zboczę trochę z tematu: w dziale "Świat Lyry" na stronie http://www.goldencompassmovie.com/ jest opis postaci, m.in. Fry Pavela. Czyżby więc film dotyczył więcej niż jednego tomu?

ocenił(a) film na 10
Nymphalis

Robiłam test po angielsku i wyszedł mi tygrys o imieniu Araphor. Cieszę się, bo kotowate to moje ukochane zwierzęta od zawsze.

sfinks_2

Należę do grupy szczęściarzy, którzy rozwiązywali test po polsku;) Wyszedł mi tygrys o imieniu Albus:D

aredhela_4

Ja tez rozwiązywałem po polsku. Nie pamiętam imienia ale wyszła mi małpa :D Nie zdążyłem przeczytać nawet nic o mnie.

ocenił(a) film na 7
wardzalki

Rozwiązywałam test po polsku i otrzymałam dajmona czarnego kota o imieniu Aeschylos. Jest to tym fascynujące, że faktycznie posiadam własnego czarnego kota, którego kocham ponad życie ^^ (to urocze stworzenie właśnie wygrzewa łapki, siedząc na monitorze :3)

highfidelity

a mój dajmon to szympans:-D wolałabym coś bardziej dostojnego;-D zrobiłam test raz po polsku i raz po angielsku i nijak nie chce wyjść nic innego niż małpiszon:-) jeden nazywa się aeron, a drugi to erasmus, co jest o tyle ciekawe, że niedługo jadę na erasmusa:-)

ocenił(a) film na 10
highfidelity

mój to kropkowany ryś o imieniu Aeschylus; już go kocham;D

ocenił(a) film na 4
highfidelity

Ale fajna zabawa;D
Mój dajmon zwie się Brynn i jest tygrysem. Grrr...xD

użytkownik usunięty
highfidelity

Dzięki za info! Mój dajmon to tygrys o imieniu Nicoleus, bo jestem "modest, the leader, responsible, shy and pround". Ha! Nie przepadam za kotami, ale Nicoleus od razu przypadł mi do serca, wyszedł mi dwa razy i ma takie cuuuudowne imię :)

Jeśli ktoś jest fanem Świata Dysku, to polecam podobny test, zamieściłam go na stronie o "Wiedźmikołaju".

Pozdro!

highfidelity

moj dajmon to czarny kot o imieniu Suidan

hubo84

cechy osobowosci praktycznie sie powtorzyly a tym razem wyszedl mi szypmans o imieniu Anthora. co do zaznaczanych odpowiedzi to jedyna roznica byl wybor pomiedzy nie zgadzam sie, a nie zgadzam sie zupelnie.

ocenił(a) film na 10
hubo84

zna ktoś stronkę gdzie można zrobić taki test?? bo już ta strona nie działa ;/

highfidelity

Po przeczytaniu waszych komentarzy widzę że ten test jest fajny.
Po wejściu na stronkę nie wiem gdzie mam kliknąć żeby test wyskoczył.
Ktoś może mi powiedzieć krok po kroku gdzie ten test jest i w co mam kliknąć ?

Rapier_Ev

Testu już nie ma ;).
Ale jest inna strona o dajmonach: http://dajmony.vot.pl/strona . Tam rzeczywiście możecie poznać swoje PRAWDZIWE dajmony :). Naprawdę polecam!

Zapraszam również na forum o dajmonach: http://www.dajmony.info/forum .

ocenił(a) film na 8
Eila

mozna jeszcze gdzies zrobic swojego dajmona?? moze byc to strona po angielsku:)

Keira6

Tutaj jest test, ale nie daje on jednoznacznego wyniku, tylko opisuje jaki jesteś i kim może być twój dajmon: http://helloquizzy.okcupid.com/tests/the-golden-compass-daemon-test/

Yvaine

no i wyszedł mi gepard. albo wilk albo kruk, bo podali kilka. hm. nieźle :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones