Dakota Blue Richards

7,0
1 240 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Blue Richards

Myślicie że będzie dobrą Lyrą? Ja myślę że chyba tak, z wyglądu jest doskonała, a skoro sam Pullman i jeszcze kilku zagranicznych dziennikarzy mówiło że gra fantastycznie to myślę że jednak dobrze wybrali. Już się nie mogę doczekać grudnia!

silmarien

Ja tez słyszałam, że jest dobra :) Podobna gra jak ponura chłopczyca i dlatego tak się wszystkim podoba :)

Her_Infernal_Majesty

oho, "sullen tomboy" :) W dodatku wygląda dokładnie jak Lyra (jej blond loki nie są wbrew pozorom wytworem fryzjera, a to że nie ma niebieskich oczu mi akurat nie przeszkadza - wręcz przeciwnie). Nawet mogłaby być córką Craig'a i Kidman, nie?

silmarien

jest ok :) a szczególnie jej wiek, będzie się bardzo dobrze nadawała na Lyrę a jestem ciekawa kogo wezmą do roli Willa (bo chyba zrobią cała trylogię nie?), w ogóle się zastanawiam jak reżyser i reszta sobie wyobraża scene powtórnego zgrzeszenia w 3 części Adama i Ewy...może ją wytną? albo scena pożegnania Lyry z Willem...jak byłam młodsza i przeczytałąm te książki pierwszy raz to na koniec ryczałam i ryczałam :) w każdym szczęśliwym zakończeniu jest też tragizm...kocham te książki...

Golden_Rose

Rany, ja pod koniec Materii ryczałam, dopóki nie zabrakło mi łez ;D

Natomiast powtórne zgrzeszenie jest zbyt znaczącym wątkiem, aby można było je wyciąć, tak sądzę.

silmarien

JEST dobra Lyrą :) właśnie wracam z kina i... jestem pod wrażeniem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones