Eva Green

Eva Gaëlle Green

8,5
36 051 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Green

Scena seksu w 3D miodzio :D Tyle w temacie!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marooko19

obwisłe cyce ,fuj

snickers2013

napisał dzieciak, który po raz pierwszy w swoim krótkim życiu zobaczył naturalny biust :)))

Pokrzywnica

haha
przykro mi, naturalne widuję na co dzien ,ale moja kobieta podwyższa standard i jestem bardziej krytyczny :)
eva green ,jak dla mnie ma obwisłe piersi,nie jakoś bardzo,ale ma ,tyle lat temu widziałem ją w "I twoja matkę tez" i rzuciło mi sie to w oczy,a wtedy była taka młoda

snickers2013

To co ma z nimi zrobić? Obciać ? Operację plastyczną zrobić? Taką ma budowę piersi.

Elor

No dobrze, ale jak ktoś ma brzydki ryj, to po to są te komentarze żeby napisać że ma brzydki ryj, a nie oburzać się 'bo taką ma budowe ryja'.

Vegonator

Akurat ona ma normalne piersi. Jak ktoś uważa inaczej to chyba jedyna kobieta jaką miał to taka co ma na nazwisko JPG.

snickers2013

twoja to co najwzyej moze byc reka ktora....

straightlines

nie mierz wszystkich swoją miarką

snickers2013

sylikon nigdy nie opada. czas sie z tym pogodzic :D

snickers2013

Snickers - musisz mieć co nie w porządku ze wzrokiem jeśli widziałeś obwisłe piersi u Ewy. Te kłopoty ze wzrokiem potwierdza też fakt, że dostrzegłeś Ewę w filmie "I twoja matka też" w którym oczywiście nie grała. Trudno mi nawet odgadną z którą aktorką z tego filmu pomyliłeś Ewę, bo do żadnej nie wydaje się podobna.

snickers2013

jezu, jak ona ma obwisle, to nie wiem jakie ja mam... stary, ona ma BARDZO DUZE PIERSI i one w ogole nie sa obwisle, a co dopiero biorac pod uwage jak duze są

venacava

dla mnie to po prostu obwisła,rozciągnięta skóra i puste w srodku,nic przyjemnego w dotyku

snickers2013

twój stary

użytkownik usunięty
snickers2013

Bierz pod uwagę prawo ciążenia. Czym większy biust, tym trudniej go utrzymać wysoko. To naturalne. Tak samo, bez obrazy, jak z Twoim k....m będzie się działo.
Tego problemu nie mają aktorki z mikroskopijnym biustem jak Keira K, czy Kate Hudson.
Ale w sumie czy my mamy rozmawiać o zdolnościach aktorskich czy o szczegółach anatomicznych ?

nieprawda,piersi nieraz wydaja sie duze ,bo skóra sie rozciaga(jak sie o nie nie dba) i wiszą -gdyby podniesc jej skórę ,zauwazyłbys róznice wtedy jej piersi- nie byłyby duze -biust to naprawde tłuszcz a wiekszość kobiet z "duzymi piersiami" maja po prostu rozciągnietą skórę.okey ,mozesz byc zwolennikiem PATRZENIA na takie piersi ale nie wierze ze mona byc zwolennikiem dotykania takich piersi,uwierz mi to nic przyjemnego ,sama woda

snickers2013

O...O Czego ja się tu dowiaduję po 30 latach życia... Rozciągnięta skóra sprawia, że piersi wydają się MNIEJSZE, a nie większe - jeśli "ujędrnisz" obwisły biust np. stanikiem, zdecydowanie się powiększy. Nie za bardzo wierzę, że jakichś już dotykałeś, chyba że silikonów :) A Eva Green ma naturalnie duży i sprężysty biust - jej piersi są "nisko" umieszczone i szeroko rozstawione, ale to jest raczej typowe u kobiet o smukłej i "podłużnej" (że tak to nazwę) figurze. Nie wierzę, że wdałam się w dyskusję na tak żenujący temat ;P

maly biust tez opada haha

użytkownik usunięty
snickers2013

Oj tam po prostu naturalne i duże a przecież nie młodnieje, a 33 lata to akurat wiek w którym kobiet żegnają sie z urodą.

marooko19

Cycki miała normalne, jak najbardziej w porządku. Ale scena właśnie nie była fajna, może dlatego, że za krótka.

adamfox7

taaa,taki ostry seks że prawie by rozniesli okręt :D :D poza tym Artemizja mnie oczarowała,świetna,mroczna bezwzględna

marooko19

I to wymowne spojrzenie Persów w maskach BEZCENNE

filmowy777

Przecież ona nie grała w I twoją matkę też znawcy kina

MaR83

Ja mówiłem o 300 Rise of Empire ale spoko ;)

marooko19

Nie w multikinie. Taki szajs to 3 de, ciemno, że ledwo te cycki widziałem :/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marooko19

Co ja pacze ... nie no, zajebisty temat, lecę załozyć analogiczny o penisie .. nie wiem Benedicta Cumberbatcha :P

Ale serio, fajny temat, mozna się pośmiać z rana :)

marooko19

Można gdzieś zobaczyć tą scenę w Internecie?

gumiaks12

Kto szuka nie błądzi...

Jankeszniujorku

No właśnie nigdzie nie mogę tego znaleźć..

gumiaks12

Wejdź sobie na cda. pl i wpisz : "300: Początek imperium 2014 HDrip Napisy PL BY TRAKU"

włącz sobie od 50-tej minuty i obserwuj uważnie! :D miłego oglądania

Ps: Piękne piersi :D

użytkownik usunięty
muchins

fakt

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
marooko19

Na pewno zobaczę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones