Ian McShaneI

Ian David McShane

8,0
21 844 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian McShane

Jego rola w "Deadwood" jest rewelacyjna, potrafił tak przedstawić człowieka zepsutego do szpiku kości, że człowiek zaczyna czuć do Swearengena sympatię, a nawet - w drugim sezonie, podczas jego choroby - współczucie. Jak dla mnie - mistrzowska rola.

Mariusz_Saint

Grał jeszcze w SEXY BEAST po prostu ma naturalny talent do czarnych charakterów.

TCJ

W Sexy Beast po prostu zabijał wzrokiem. Wbił mnie w fotel tą rolą.

Mariusz_Saint

Szkoda,że jego talent tak póżno wypłyną.Gdyby nie Deadwood,pewnie nigdy bym o nim nie uslyszał,a tak teraz jest w czołówce moich ulubionych aktorów.Mam nadzieję ,że trafią mu się jeszcze role na miarę tej z genialnej produkcji HBO.

El_Libertador

jego rola w deadwood to po prostu mistrzostwo świata, jedna z najciekawszych postaci jakie kiedykolwiek dane mi było podziwiać

użytkownik usunięty
avalansh

hah, czarnemu charakterowi podłożył nawet głos w bajce "kung fu panda"

pozdro!

Mariusz_Saint

Al Swearengen Al Swearengen Al Swearengen Al Swearengen Al Swearengen Al Swearengen Al Swearengen Al Swearengen Al Swearengen Al Swearengen Al Swearengen

KOCHAM TĘ KREACJĘ! Najlepsza postać w rewelacyjnym "Deadwood"

Mariusz_Saint

W odcinku, gdzie był chory, na początku, gdy były rzucane krótkie klatki/przebitki jak leży na podłodze za zamkniętymi drzwiami zwijałem się ze śmiechu :D Mocno mnie to rozbawiło, świetna scena ;]

Aktor absolutnie genialny, dziwi fakt że nie zrobił kariery na miarę najlepszych aktorów. Może jeszcze zdąży bo im starszy tym chyba lepszy ;]

Mariusz_Saint

Cocksucker!

Mariusz_Saint

Al to drań o złotym sercu i pokręconym lecz genialnym umyśle, cock-sucker a jednak go lubisz :) ... rewelacyjna rola

arczi72

W tym serialu prawie wszyscy są cocksuckerami, dosłownie lub w przenośni.

Mariusz_Saint

Najlepsze są rozmowy z Panem Wu- Słe-dżen cocksucker!

Mariusz_Saint

Zdecydowanie jedna z najlepszych serialowych kreacji jakie widziałem, az dziwi mnie że nie dostał za nią Globa bądź Emmy,jest to co najmniej dziwne. Deadwood to serial jak chyba wiekszość produkcji HBO które na prawde docenia sie paru latach. Sądze że teraz nikt by sie zawahał dac mu Globa bądz Emmy.
Chyba ta rola bedzie jego najlepszą, w Filarach Ziemi fajnie zagrał ale to nie taki majsterstyk co w Deadwood.

SlimShady85

Dostał przecież Globa w 2005 :>.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones