Ian McShaneI

Ian David McShane

8,0
21 888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian McShane

- po prostu aktorskie mistrzostwo świata

zgadzam sie.. najlepsza kreacja tv obok housa.. jego postac przyciaga do tego serialu jak magnes....

Głupotą by było się pod tym nie podpisać.

kamilospapas

Podpisuję się jak najbardziej..

Ja również. Rola życia.

Logan_Ex

Właśnie kończę miniserial "Filary Ziemi", a przypadkowo dziś obejrzałem "Przypadek 39". Świetny aktor, wciela się w role jak kameleon. Ogromne brawa!

użytkownik usunięty
MegaTM

Nie wypada się nie podpisać :) j/w

Zgadzam się jak najbardziej :). Aktor genialny. Widziałem go w "Case 39", ale dopiero po oglądnięciu "The Pillars of the Earth" i "Deadwood" ten aktor wpadł mi w pamięć i już zamieszkał w niej na dobre ;). Szczególnie podobała mi się jego gra jako Al Swearengen - polecam samemu się przekonać, bo naprawdę warto!

BartSimpson

W "Deadwood" jest wiele bardzo charakterystycznych, dobrze zagranych postaci, ale McShane odstaje od nich na kilometr. Wcieli się w swoją rolę REWELACYJNIE. Nie mogę się doczekać by zobaczyć go w najnowszej odsłonie " Piratów z Karaibów".

Blink_filmweb

Ja właśnie ide na Piratów z Karaibów ze względu na niego. Świetny aktor, a jego rola w Deadwood to mistrzostwo.

Cock... sucker.

Nic dodać, nic ując ... rola życia

Staram się nie oceniać aktora po jednym tytule ale dla tego gościa zrobiłem wyjątek jest genialny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones