Joanna Litwin

Joanna Litwin-Widera

6,3
201 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Litwin

Pani Joanna w sztuce "Mistrz i Małgorzata" wystawianym przez Teatr Zagłębia przeszła samą siebie. Byłem wczoraj na tym spektaklu i jestem pod ogromnym wrażeniem jej kunsztu aktorkiego jaki pokazała wcielając się w postać Małgorzaty. Myślę, że wszyscy Ci, którzy obejrzeli to przedstawienie mogą potwierdzić, że pani Joanna Litwin-Widera jest fenomenalną aktorką.

Marcin174

Marcinie, zakopmy topór wojenny... Zgadzam się z Tobą w 100 procentach... Ja również uważam panią Joannę za genialną aktorkę... Obejrzałem kilka spektakli z panią Joanną i w każdym z nich przedstawiła sztukę!!! Pani Joanna za każdym razem tworzy coś znakomitego, coś co z pewnością można nazwac sztuką... Pani Joanna jest znakomicie zapowiadającą się aktorką, chociaż ma już doświadczenie... 10/10...
PS. Denerwuje mnie, że teraz aktorem może zostać byle kto, ktoś kto w ogóle nie ma pojęcia czym jest prawdziwa sztuka, np. chodzi mi tutaj o Katarzynę Cichopek... Do roli w dajmy na to serialach powinno się zatrudniać ludzi, którzy mają pojęcie tego co robią- pani Joanna jest tego świetnym przykładem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones