Alchemia dusz
powrót do forum 2 sezonu

Obejrzałam już w całości 2 część i napiszę tak: nie sugerujcie się negatywnymi opiniami tutaj jak ja na początku! 2 część pochłonęłam za jednym razem z 6h przerwą na sen. Bardzo spodobał mi się i happy end i domknięcie wątków. Brakowało aktorki z 1 części ale jakby nie patrzeć to nie była prawdziwa Naksu a Uk zakochał się właśnie w Naksu. Dlatego 2 część i takie rozwiązanie sprawy bardzo mi pasuje. Szkoda, że nie będzie części 3 zbyt mnie pochłonęła ta drama i ciężko się z nią rozstać :( Także chyba zacznę oglądać od początku xD Najlepsza drama do tej pory jaką obejrzałam a miałam w top 3 It’s okay to be not okay, Twenty One Twenty Five, Porcelanowy Król także Alchemia Dusz wkracza na 1 miejsce i bardzo się cieszę, że wróciłam do tej dramy mimo, że po 5 minutach odcinka od niej odeszłam bo było to niesamowite przeżycie zatopić się w tej przepięknej historii. Chyba długo będę dochodzić do siebie… eh za to właśnie pokochałam dramy bo można uciec od smutnej rzeczywistości

Kashiko

Zgadzam się! Chociaż pierwszej części też niczego nie brakuje. Świetna kdrama, moja ulubiona obok "It's Okay".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones