PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426888}

Baccano!

8,0 2 496
ocen
8,0 10 1 2496
Baccano
powrót do forum serialu Baccano!

Definitywnie dla osob powyzje 16 jak nie 18 roku zycia :)
Niemniej jednak mialem taki ubaw ogladajac BAccano ze nawet w tej chwili sie smieje piszac ten post :)
WArtko prowadzona akcja duzo przeroznych postaci z ciekawymi pomyslami ... Achronologicznosc fabularna krew niesmiertelnosc mafia ... Misz masz godny polecenia
Genialny opening

ocenił(a) serial na 10
InsanE_RabbiT

Zgadzam się całkowicie :) Zwłaszcza odnośnie ograniczenia wiekowego. Jednak oprócz dużej ilości krwii, humor jest świetny, zwłaszcza Izaak i Miria :)

InsanE_RabbiT

No, cudne anime XD Nieźle się ubawiłam oglądając "Baccano!", no i naprawdę chciałabym więcej. Kto wie, może powstanie kiedyś druga seria.

ocenił(a) serial na 10
Veda12

są dodatkowe trzy odcinki, dołączone do wydania DVD. Można je obejrzeć w internecie ;)

ocenił(a) serial na 8
InsanE_RabbiT

Baccano - prawdopodobnie najlepsze anime na świecie

Zwidny_Dodo

tak:] anime jest świetne, fabuła jest interesująca, kreska ładna, i b. podobał mi się opening ^^

ocenił(a) serial na 10
Zwidny_Dodo

Nie prawdopodobnie tylko na pewno :)
No i opening rządzi, no a poza openingiem to Isaac i Mira... jeszcze nie widziałem takiej pary w żadnym anime. Oni są najlepsi ;)

ocenił(a) serial na 10
gdfhj

W oczekiwaniu na nowe chaptery monotonnych tasiemców oglądając Baccano od razu zdecydowałem się na 10/10, gdyż podobnego anime o podobnym klimacie, gdzie połączono wątki gangsterskiej akcji z alchemią dawno nie widziałem
Jak na 13-odcinkową serię dano porażającą ilość postaci, każda z nich świetnie przedstawiona.
Jeżeli zna ktoś podobne anime bardzo proszę o podanie tytułów xD

ocenił(a) serial na 10
Obi_Wan_3

polecam obejrzeć te 3 odcinowe OVA ponieważ nie są to jakieś tam odrębne historie (chociaż jest jedna nowa postać) ale nawet wyjaśnienie wielu zdarzeń z serialu - i to ważnych - no i końcówka zaskakuje - bo pojawia się.... nie nie chcę spojlerować

I też się dołączam do pytania - anime o podobnym klimacie, sposobie opowiadania, akcji itd. Mi oglądając skojarzyło się jedynie - ze względu na brak podziału na dobrych i złych - Nabari no Ou, no i może ze względu na niechronologiczny sposób opowiadania - Ga rei Zero.

ocenił(a) serial na 9
Martus_2

Przed chwilą zakończyłam z koleżanką maratonik-16 odcinków przeleciało jak gonionych prądem takie to wciągajace. Był to mój 3 raz kiedy oglądałam tą serię i nigdy nie będę mieć dość, a po ostatnich scenach pozostaje na twarzy taki błogi uśmiech. Matko, jak ja kocham Baccano!, jak ja kocham Claire'a(przede wszystkim), i Chane, Firo, Mirię i Isaaca. Boże, niech oni wreszcie oprzytomnieją i przefilcują w anime kolejne nowele, za dużo wspanialego materiału i bohaterów by się to miało tak marnować.
Zdecydowanie jedno z najlepszych, niemożliwych do wymazania z pamięci anime ;]

Obi_Wan_3

bardzo podobne anime : Durarara!!
od tych samych twórców.

NikaBlack

A no, Durarara!! jest super ;) Polecam

ocenił(a) serial na 10
Zwidny_Dodo

Najlepsiejsze! :> Genialne zwroty akcji i zaskakujaca fabula. Jednym slowem- kocham! Juz dawno przestalam ogladac anime (nie potrafie wytrwac przy jakims zaintresesowaniu...), ale tej pozycji na pewno nigdy nie zapomne. Moje trzy ulubione postacie to Claire, Firo i Czesio :) Kazdemu, kto waha sie nad tym czy warto- nie mysl wiecej, po prostu wlacz pierwszy odcinek, reszta poleci jednym tchem ;D

P.S. przepraszam za brak polskich liter. Aktualnie jestem za granica i po prostu ich nie posiadam ;) pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Abyssale

Wybrałabym tych samych ulubionych bohaterów dorzucając jeszcze Ennis ;)
Jeśli podobało Ci się Baccano, to rzuć też okiem na anime Durarara ;) Jest podobna, tylko jeszcze bardziej absurdalna i zabawna :)

ocenił(a) serial na 10
maartac1

Durarara mam już dawno za sobą, ale dziękuję za rekomendację ;) widać, że Ci sami twórcy, ponieważ anime jest równie genialne, jak Baccano. Ukochani bohaterowie: Izaya, Kida :3

ocenił(a) serial na 10
Abyssale

Izaya za bardzo przypomina mojego ex :P Ale bardzo lubię Celty. Kobieta bez głowy, która panicznie boi się drogówki i kosmitów :P Nigdy bym nie pomyślała, że dam radę tolerować takiego bohatera, a w Durararze wyszła świetnie :)

ocenił(a) serial na 10
Zwidny_Dodo

Chyba na pewno najlepsze!

ocenił(a) serial na 7
InsanE_RabbiT

A ja się z lekka rozczarowałam.
Fakt, że postacie genialnie wykreowane, przezabawne, no i ta plątanina
wątków... :)
Ale czy to wszystko nie rozwiązało się nazbyt banalnie, prosto i dobrze? Ta
historia miała znacznie większy potencjał, moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 9
m_aga

Jak dla mnie to było genialnie ale jednak niedosyt pewien pozostał ;>

ocenił(a) serial na 10
InsanE_RabbiT

Zgadza się świetne anime, jedyne w swoim rodzaju. Kolejna pozycja z cyklu MUST SEE.

ocenił(a) serial na 9
InsanE_RabbiT

a ja właśnie uważam,że to Anime jest tak dobre,bo krótkie. 0 przedłużania,nudy,tylko mega intensywna akcja. nawet oglądając opening nie można się nudzić! ja dopiero po 2krotnym obejrzeniu w miarę złapałem o co chodzi w fabule.za każdym razem gdy to oglądam,odkrywam coś nowego....

ocenił(a) serial na 10
Woodone

Zgadzam się, co do długości anime. "Durarara!" zrobili dwa razy dłuższe i prawdę mówiąc czasem strasznie się przeciągało.

Woodone

I to właśnie jest dobre w krótkich anime-że są krótkie! Nie wieje nudą, nie ma zbędnego przedłużania, tylko akcja! Poza tym klimat genialny, bohaterowie świetni! A co do ulubionych bohaterów, to Firo, Claire, Ennis, NICE, Jacuzzi...Wszyscy ;) Po prostu idealne!

InsanE_RabbiT

Dlaczego powyżej 18 roku życia? Chcę się za to zabrać, a do osiemnastki mi daleko. Czy są tam jakieś nieprzyzwoite sceny czy co? Bo w tej chwili zwątpiłam czy to jest dla mnie odpowiednie.

Naija1

Jest po prostu troszkę dużo krwi.

Ashteron

A to luz. Nie takie rzeczy się oglądało ;)

ocenił(a) serial na 10
InsanE_RabbiT

Właśnie skończyłam oglądać :) Oczywiście 10/10, wszystko jest fenomenalne.
Zastanawiam się tylko, co stało się z Luą. Może ktoś jeszcze zajrzy do tego tematu i coś mi podpowie.

ocenił(a) serial na 7
InsanE_RabbiT

Co w tym było śmiesznego? Była chociaż jedna zabawna scena?

ocenił(a) serial na 9
pani_sroka

Dla mnie najlepszymi postaciami były Jaccuzi,Firo i Ladd Russo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones