PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549490}

Justified: Bez przebaczenia

Justified
7,8 5 591
ocen
7,8 10 1 5591
7,8 4
oceny krytyków
Justified: Bez przebaczenia
powrót do forum serialu Justified: Bez przebaczenia

Jest sens oglądać od 4 lub 5 sezonu? Dzieje się coś ciekawego? Jestem po Banshee, gdzie zawsze miałem ochotę oglądać, a Justifed obejrzałem 4 pierwsze odcinki i nudą wieje. Nie lubię fabuły gdzie jest główny bohater a reszta wszystko w każdym odcinku innego. Preferuję coś w stylu Prison Break, 24 godziny, Banshee, Homeland,. Wataha... Ten serial chyba nie dla mnie, chyba, że sezony z 2013/2014 są ciekawsze?

ocenił(a) serial na 8
kilop

"Nie lubię fabuły gdzie jest główny bohater a reszta wszystko w każdym odcinku innego." - w sensie, nie lubisz seriali, w których każdy odcinek opowiada inną historię? Bo jeśli o to chodzi, to nie przejmuj się, pierwszy sezon po jakimś czasie zaczyna mieć już ciągłą historię, tak samo kolejne sezony. Z początku też mnie ten serial za bardzo nie wciągnął.

A co do tego, czy warto oglądać wcześniejsze sezony - dwóch aktorów grających ważne role w drugim sezonie dostało Emmy, w pełni zasłużenie. Myślę, że to wystarczy za odpowiedź.

ocenił(a) serial na 8
kilop

Na początku tylko każdy odxinek jest o czym innym, potem wszystko się wiąże a Homeland przy tym to pikuś.

ocenił(a) serial na 8
kilop

Jestem przy siódmym odcinku straszna nuda

ocenił(a) serial na 8
andrze_r

Od ośmego zaczął się rozkręcać a w drugim sezonie jak wkroczyła do akcji rodzina Bennettów polecam też z początku byłem rozczarowany zobaczymy jak będzie dalej..

kilop

Pierwsze pół pierwszego sezonu jest słabe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones