PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783512}

Kłamstwa

Liar
6,7 1 972
oceny
6,7 10 1 1972
Kłamstwa
powrót do forum serialu Kłamstwa

Odcinek 5

ocenił(a) serial na 7

Chociaż wiem, że doktorek to świr i idiota, Laura jest najbardziej irytującą postacią z jaką się ostatnio spotkałam. Choć chciałabym jej kibicować nie mogę. Błędem doktorka był gwałt na Vanessie- gdzieś błąd popełnił. Choć ciekawym zakończeniem byłoby pozostawienie go na wolności. Odcinek 5 mnie przyłoczył, pokazał jakie osoby chodzą po świecie i jak łatwo paść ich ofiarą.

ocenił(a) serial na 8
ziaba933

Błędem pewnie będzie nagrywanie wszystkiego i chowanie kart z kamery razem z fiolkami w drewnianej komórce.

patrycja_wiak

Mnie zastanawiało ujęcie na pozostawione na szafce okulary w 4. odcinku, przed gwałtem policjantki. Od razu pomyślałem, że mogły to być okulary z kamerą, które później okażą się dowodem. Jednak nic na to nie wskazuje i pewnie dojdzie do przeszukania posiadłości matki. Nie spodziewałem się wiele po tym serialu, ale naprawdę trzyma wysoki poziom. Chyba bardziej mnie zainteresował niż emitowane równolegle Rellik czy Absentia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones