PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817092}

Mroczne materie

His Dark Materials
7,2 15 768
ocen
7,2 10 1 15768
6,7 3
oceny krytyków
Mroczne materie
powrót do forum serialu Mroczne materie
ocenił(a) serial na 4
lukaszzalub

Powiedziała to po pierwszym odcinku, który jest wprowadzeniem do akcji serialu. Brawo.

ocenił(a) serial na 4
nowaczek1

Powiedział, durna autokorekta :)

nowaczek1

To ja powiem po 2 odcinkach: nudny familijny serialik.

zuzzza

To ja po pierwszych 8 odcinkach: nudny i chaotyczny.

ocenił(a) serial na 3
mumincool

Po 6 odcinkach. Słaby, nudny, infantylny, nędznie zagrany, chaotyczny z bzdurnymi dialogami.

lukaszzalub

Jaka masakra miała tam miejsce ?

ocenił(a) serial na 7
lukaszzalub

Wręcz przeciwnie! Nawet dobra adaptacja książki, która się rozkręci w 2 i 3 sezonie!

ocenił(a) serial na 3
lukaszzalub

też myślałem po pierwszym odcinku, że będzie sztos, ale niestety serial idzie w nudnym dla mnie kierunku :c

ocenił(a) serial na 5
lukaszzalub

O co chodzi? Serial zaczął się rozkręcać. Coś już zaczęło się dziać. A tu ostatnie 2 odcinki o niczym. Zasypiałem co chwilę. Nic kompletnie się nie działo, a cały wątek w współczesnym świecie bez sensu i tak samo nic się nie dzieje. Nuda straszliwa, a już było dobrze... Do tego chaotyczny, infantylny, słaba gra, dialogi beznadziejne. Żałuję, że poświęciłem na ten serial tyle czasu, tylko dla 1 może 2 odcinków w których coś się działo

ocenił(a) serial na 9
_AnToS_

Jak mocno żałujesz?

ocenił(a) serial na 5
dril3

Bardzo się zdenerwowałem, bo po 6 odcinkach uważałem ten serial za dość nudny, ale niezły (każdy odcinek powoli wprowadzał ten świat, rozkręcał się powoli, ale jednak). Ale po kolejnych 2 odcinkach w których nic się nie działo, były całkowicie zbędne (szósty odcinek byłby dobrym zakończeniem dla sezonu) żałuję, że ten serial w ogóle obejrzałem. Świat ciekawy, ale cała reszta leży. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 6
_AnToS_

To taki serialik dla niegrzecznych dzieci, ale marketing był dobry :)

lukaszzalub

Ten serial był zapowiadany jako następca GOT, ale dla mnie, to on może lizać buty GOT!!! Nudny jak flaki z olejem serial o niczym! Zobaczyłem cały, żeby nie było, że oceniam po 1 odcinku.

ocenił(a) serial na 8
Radieth

lizać buty GoTa? Nie używałbym do takiego porównania serialu który jest trzy etapowy (świetny-dobry-dedeki do gazu) XD

lukaszzalub

Zdecydowanie dla nastolatków. Stare konie mogą sobie odpuścić.

Wolfman_PL

Zdecydowanie tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones