Mroczne materie
powrót do forum 2 sezonu

Chryste naprawdę?

ocenił(a) serial na 10

Nie dość że 1 odcinek mniej to o 11 min krótsze odcinki od poprzedniej serii? to głupota. Ta godzina to było idealne. Teraz nie wiem do końca czemu nawet przecież w 2 i 3 części równie dużo jak nie więcej sie dzieje.

filmmaniak_3

Pewnie źle pojęte oszczędności.

ocenił(a) serial na 7
filmmaniak_3

Wiesz, że mamy pandemię koronawirusa na świecie? ;) Niemal każda produkcja miała problemy, cieszmy się, że w ogóle dostaliśmy nowy sezon w tym roku.

ocenił(a) serial na 8
filmmaniak_3

Oj też żałuję, chciałbym więcej. Z tego co widzę to 3 książka jest najgrubsza więc jest szansa na więcej odcinków ;)

ocenił(a) serial na 10
Logan87

Też mam nadzieję. Ale szczerze trochę się boje jak zrobią 3 część, bo jest parę tematów do zrobienia dosyć trudnych, żeby nie wyszedł im kicz. Bo 1 i z tego co widzę 2gi sezon idealnie, ale no 3 tom, jeśli czytałeś to wiesz na pewno, o jakich aspektach mówię, że strach, żeby nie było czuć kiczu. Fajnie jak zrobią to w balansie, albo na jak najwyższym poziomie, ale nie wiadomo ile budżetu mają.

ocenił(a) serial na 8
filmmaniak_3

Niestety jeszcze nie czytałem, ale chce to nadrobić właśnie pod wpływem serialu.

ocenił(a) serial na 10
Logan87

Bardzo polecam:)

filmmaniak_3

Też mam złe przeczucia co do 3 sezonu. Nawet finał 2 może okazać się sporym wyzwaniem dla twórców tego serialu. Pomimo tego, że to fantasy to sam Pullman przesadził, tworząc aż tak zupełnie inne 2 tomy względem 3, ale poczekamy, zobaczymy. Być może rozczarowania nie będzie.

ocenił(a) serial na 9
Taio

Pamiętam, że jak czytałam za dzieciaka, to ten trzeci tom mi nie pasował i rozczarował... A serial jest do tej pory raczej wierny książce, więc jestem ciekawa, jak to zrobią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones