Mroczne materie
powrót do forum 3 sezonu

To już koniec?

ocenił(a) serial na 8

Serio? To koniec?
Szukałam info o planach na 4 sezon a tu czytam, że sezon 3 jest finałowym. Książka też ma takie "otwarte" zakończenie? Czy jest coś dalej?

ocenił(a) serial na 8
Sagitta78

Jakie otwarte? Serial się jeszcze nie skończył, więc jak możesz pisać o jego końcu jak go jeszcze nie widziałaś? A co do zakończenia w książce, to nie byłem nim zachwycony, ale było sensowne i spójne... I raczej nie otwarte :)

ocenił(a) serial na 8
gandy78

To ile odcinków ma mieć 3 seria? Widziałam 8. Mają być jeszcze dwa? W necie piszą o finałowej serii, stąd pytanie, czy to już koniec.

ocenił(a) serial na 8
Sagitta78

Tak, to ostatni sezon. Jest on ekranizacja ostatniej części trylogii.

ocenił(a) serial na 8
Andrewek328

Czyli 8-my odcinek jest ostatnim. Dla mnie to otwarte zakończenie - tam się jeszcze dużo mogłoby wydarzyć... Szkoda, że to koniec.

Sagitta78

Dla zainteresowanych - jest już dalsza trylogia (ja przeczytałem dwie części - trzeciej jeszcze nie było) i są wcześniejsze jak i dalsze losy Lyry

d_klimczak

Z Wiki wynika, że sezon był na adaptację jednej książki. 3 sezon pokrywa się z fabułą "Bursztynowej lunety". Więc to koniec serii. Poza tym, to jak zmontowali ten sezon i też pewnie z powodu pandemii, chcieli już to zamknąć.

A.N.T.M

Ja tylko wskazałem, że jak ktoś jest zainteresowany dalszyni losami postaci, to może o tym przeczytać. Serial (trzy sezony) to oczywiście zamknięta całość trylogii

A.N.T.M

Jakiej pandemii.Koronka to kłamstwo i tylko idiota w to wierzył

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones