PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35405}

Rodzina Soprano

The Sopranos
8,5 69 978
ocen
8,5 10 1 69978
9,4 20
ocen krytyków
Rodzina Soprano
powrót do forum serialu Rodzina Soprano

Bobby

ocenił(a) serial na 8

Jestem w trakcie oglądania, kurcze szkoda mi tego Bobbyego. Najpierw wyśmiali jego ubiór na poszukiwanie Chrisa i Pauliego, potem Karen zgineła, potem Janice go w obroty wzięła. Naprawde, najbardziej ludzka postać z całego serialu, jedyna która zasłużyła na 100% sympatię (poza nim każdy Tony, Chris, Paulie, Carmela, Jun pokazywali nie smaczne zachowania) a jest wyjątkowo gnębiona przez scenarzystów.

ocenił(a) serial na 10
MeLegia

Też mi żal Bobby'ego. To chyba jedyna taka pozytywna postać która jest w porządku, a tu najpierw ojciec, a potem żona. Nie podoba mi się to jak inni go traktują, jak się z niego naśmiewają, a to że go wyśmiali że nie miał kochanki jak pozostali, to w ogóle dla mnie jakiś kosmos.

ocenił(a) serial na 10
Tortuga033

Wyśmiali, bo kochanka to element tej gry. Oni chcą być postrzegani jako samce alfa. A synonimem tego są władza, kobiety i pieniądze.

ocenił(a) serial na 10
MeLegia

ten serial jest tak genialny z takimi postaciami ,że już nie macie się o co przyczepić to wymyślacie takie głupoty, to są gangsterzy pokazane sa czasmi ich normalne cechy jak u dobrego sasiada .Boby to taka ciapa dla kontrastu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones