PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684177}

Vicious

7,8 1 662
oceny
7,8 10 1 1662
Vicious
powrót do forum serialu Vicious

wraca 1 czerwca ! Potwierdzone z fanpage'a serialu.

adamo001

Rewelacyjny odcinek. Pierwsze dwie minuty wydawały się słabe, ale później było mega.

ocenił(a) serial na 10
adamo001

Gdzie można obejrzeć?

Kuki1989

tvseriesonline.pl

ocenił(a) serial na 8
matiwww2

pan żyje?

nikike

Był taki czas, kiedy wciągnąłem się do dyskutowania z idiotami z forum i nie mogłem przestać, ale się udało.

ocenił(a) serial na 8
matiwww2

To dobrze.

ocenił(a) serial na 8
adamo001

jeden z najlepsiejszych odcinków zdecydowanie

nikike

Drugi odcinek miał świetne momenty i porównywalnie był podobny do premiery drugiego sezonu, jednak według mnie były chyba takie dwie zapchaj dziury, na szczęście dialogi uratowały te dwie sceny :P

ocenił(a) serial na 8
adamo001

Ale już trzeci prawie że na poziomie pierwszego. Boski sezon jak na razie.

nikike

Mimo, że wyszli poza mieszkanie to jest bardzo dobrze. Ale chciałbym też zobaczyć taki typowy odcinek z 1 sezonu, najlepiej z okolic 5- 7 (7 jako świąteczny). Uwielbiam jak pojawiają się takie niespodziewane, ale genialne teksty :D szkoda, że zostały tylko 3 odcinki do końca sezonu.

ocenił(a) serial na 8
adamo001

Brytyjska perwersja robienia krótkich sezonów coraz bardziej boli, szczególnie w przypadku Vicious :/

nikike

Ja mam tylko nadzieję, że ITV zdecyduje się na 3 sezon mimo (wydaje mi się) niezbyt wysokiej oglądalności.

ocenił(a) serial na 8
adamo001

Wydaje mi się że raczej problemem byłoby zgranie kalendarzy(przez co w końcu drugi sezon nakręcili tak późno)

ocenił(a) serial na 9
adamo001

Ci, co mają obejrzeć, to obejrzą. A reszta poogląda sobie Gandalfa i też będzie git ;)
Wnioskując z opisów tego serialu w polskim necie można by pomyśleć, że tam Bóg wie jakie rozpusty odchodzą... zniesmaczyło mnie dosyć.

TangoAndWaltz

Dlatego chyba też u nas żadna stacja go nie pokazała. Poza tym już widze tego lektora. Byłoby jak z Allo Allo "dźiń dybry". Poza tym jak nasi wgl podchodzą do seriali? Niektóre tytuły są tak dziwnie przetłumaczone, że aż boli.

nikike

Chociaż widzę, że widownia jest stabilna, bo przyciąga przed ekrany podobną liczbę widzów. Poza tym ITV też ma kontrakt chyba ze stacją z USA na której pokazują odcinki, no i też jakich aktorów mają.

ocenił(a) serial na 8
adamo001

masz jakieś źródło wyników oglądalności? na wiki są tylko z pierwszego odcinka xD

nikike

Mam, link: http://www.comedy.co.uk/guide/tv/vicious/episodes/2/3/
tam sie daje na inny odcinek i przy ratings jest wynik i udział procentowy w rynku w paśmie.

ocenił(a) serial na 8
adamo001

no to naprawdę niezłe wyniki

nikike

No są przyzwoite wydaje mi się, ale jednak w pierwszym sezonie stracili. Co nie zmienia faktu, że serial jest świetny.

nikike

Rzadko kiedy narzekam na napisy (oglądam z nimi dla większej frajdy), ale przy 3 odcinki to przesadzili. Pojawiły się po 4 dniach, a zwroty z polskimi ą, ę, ź, ż rozjeżdżają wszystkie i wyglądają jak chińskie literki...

ocenił(a) serial na 8
adamo001

Nie wyobrażam sobie Vicious z polskimi napisami xd

nikike

Tzn ja pobieram i są całkiem dobrze przetłumaczone. Aczkolwiek dzisiaj były naprawdę takie, że wyglądały bardziej niż chiński niż po polsku. W każdym razie poprawiłem sobie i obejrzałem :D frajda jak zawsze :D

nikike

Wczorajszy odcinek to zaś miazga - szczególnie końcówka :D

ocenił(a) serial na 8
adamo001

a jak dla mnie najsłabszy odcinek sezonu, choć one-linery Penelope tradycyjnie rozwalają

nikike

Tzn był bardziej przegadany, ale pod miazgą rozumiem znowu genialne teksty i przegadywanki no i końcówke :D chociaż pierwszy chyba raz zastosowali taki cliff-hanger troche, bo to ta kłótnia będzie miała efekty w kolejnym odcinku :D

ocenił(a) serial na 8
adamo001

Piąty z kolei najsłabszym odcinkiem serialu, oby się podnieśli jeszcze w finale :/

nikike

Wydaje mi sie, że te ostatnie dwa to jest taka cisza przed burzą i finał będzie mocny.

ocenił(a) serial na 8
adamo001

Przedziwny odcinek, od cholery slapstickowego humoru(choć zazwyczaj niezłego) i ta potwornie dramatyczna końcówka... lepiej niż dwa poprzednie ale i tak powinno było być sporo lepiej :/

nikike

No właśnie jakoś tak te trzy ostatnie odcinki wyhamowały i były takie "nieviciosowskie" :D

ocenił(a) serial na 8
adamo001

Pozostaje liczyć na trzeci sezon, a najlepiej w międzyczasie kolejny odcinek świąteczny xd

nikike

No w sumie tak. Nie można powiedzieć, że te trzy ostatnie odcinki były złe, ale były inne niż te do których przyzwyczajono. Wesele było takie słodko-gorzkie, bo dopiero na końcu było widać, że do Stuarta na końcu dotarło co się wydarzyło podczas ślubu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones