PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799265}

Yellowstone

8,2 18 796
ocen
8,2 10 1 18796
7,8 6
ocen krytyków
Yellowstone
powrót do forum serialu Yellowstone

Widziałem na razie jeden odcinek i czekam z niecierpliwoscia na kolejne. Western w nowoczesnym wydaniu. Piekne scenerie, ogromne ranczo, konflikty, pieniadze, indianie z kasynami. Dobrzy aktorzy z Costnerem w roli głównej. Zapowiada sie na niezła przejazdzke i warto bedzie czekac na kolejne odcinki.

ocenił(a) serial na 10
onet318

A można wiedzieć gdzie ogladales? :) na jakiej stronie?

dellech

123 tv series
sa dwa odc.

ocenił(a) serial na 5
onet318

Na razie drugoplanowe role jak dla mnie bardzo srednio wypadają i to chyba największy zarzut,pachnie też trochę Dynastią.

aronn

pierwszy odcinek był mocny, pozniej niestety, serial traci troche werwy oraz wiarygodności, trup sciele sie gęsto jak na wojnie. Licze na to, ze jeszcze sie rozkręci, ale miałem większe oczekiwania.

ocenił(a) serial na 5
onet318

No zalatuje pomału taniością.

ocenił(a) serial na 5
aronn

Ha aronn, z ust mi to wyrwałeś. Dynastia! Pierwsze odcinki wyglądały mi na mroczną westernową sagę, coś w rodzaju "Ojca chrzestnego", ale to tylko Dynastia, niestety. Szkoda.

jos_fw

''Dynastia''- Dlaczego?

ocenił(a) serial na 5
buterfly

Kompletny brak logiki, bajkowe prawdopodobieństwo zdarzeń, deus ex machina w całej pełni.

jos_fw

Okej dzięki za komentarz ;) - Też natchnąłem się na takie opinie w necie, że z logiką wydarzeń serial ma problemy - Cóż ocenie sam niedługo serial, gdyż będzie miał swoją premierę na kanale Paramount Channel.

ocenił(a) serial na 9
onet318

Jak mogę dodać temat na forum?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones