PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151471}

Z głową w chmurach

Andando nas nuvens
7,4 203
oceny
7,4 10 1 203
Z głową w chmurach
powrót do forum serialu Z głową w chmurach

Uwielbialam ten serial, kiedy byl emitowany przez polsat ladnych juz naprawde kilka lat temu (a nawet kilkakrotnie powtarzany). To jedyna tego rodzaju telenowela tasiemiec, ktora przypadla mi do gustu, niby ciagle telenowela brazyliska, ale klimatem roznila sie od pozostalych. Choc niektore watki byly nieco udziwnione (jak to w tego rodzaju telenowelach), to jednak calosc reprezentowala pewien poziom. "Z glowa w chmurach" mialo dla mnie cos unikalnego i mam ogromny sentyment do tego serialu, dlatego tez zwracam sie z goraca prosba, mnianowicie, jesli ktos z was posiada serial na DVD w tlumaczeniu polskim lub angielskim, uprzejmie prosze o kontakt na mojego maila: lilka_kossak@vp.pl. Pozostane dozgonnie wdzieczna. Coz, cuda czasem sie zdarzaja.

ocenił(a) serial na 10
lilka_kossak

ja tez go szukam jakbyś juz miała to daj znać tu na forum./

ocenił(a) serial na 10
konrii_2

ja też go szukam i bez skutku :(
jeśli ktoś będzie miał info to czekam :)

użytkownik usunięty
lilka_kossak

hej, i co?- udało się Tobie zdobyć skądś ten serial? -jeśli tak to proszę o kontakt przez filmweb bo jak do tej pory przeszukuję internet - bezskutecznie;-(

ocenił(a) serial na 9
lilka_kossak

udało Ci się znaleść?

lilka_kossak

było by super gdyby ktoś wrzucił go na jakąś stronę z serialami online - też poszukuję i chętnie bym obejrzała. :)

ocenił(a) serial na 9
egoistka94

jest na youtube ale w oryginalny języku

lilka_kossak

a mozesz mi powiedziec jak sie skonczl? pamietam tylko watek ze niby zona tego co byl w spiaczce niby zyla i nic wiecej

ocenił(a) serial na 8
mania19

Uwaga spoiler!

Z tego co pamiętam to koniec był bardzo dramatyczny. Stary San Marino chciał zabić Otavio, a Eva (czyli zaginiona matka dziewczyn, po operacji plastycznej) próbowała go powstrzymać i chyba spadli z jakiegoś dachu i generalnie poumierali. Oprócz Otavio, który się związał potem z Gonzalą. Chico był z Julią, Raul z Beth i wszyscy żyli długo i szczęśliwie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones