PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616212}

Złoty kompas

The Golden Compass
5,9 100
ocen
5,9 10 1 100
Złoty kompas
powrót do forum gry Złoty kompas

Grafika w tej grze to jakieś wielkie nieporozumienie. Ale jak komus się bardzo nudzi to może
sobie pograć ;pp

CatWoman13

Ja zamierzam kupić tę grę i nagrać z tego pierwszego polskiego Let's play'a (na YouTube, oczywiście) z tej właśnie gry. Mój kanał to puszkapepsi2.

mzelek_filmaniak

Ooo no to fajnie, ja właśnie kiedyś szukałam let's play z tej gry, ale nie było żadnego.. No to dobrze że zamierzasz nagrać właśnie ten pierwszy (i to po polsku :D). :)
Tak jak powiedziałam, gra jest, no, hhmmm... Jak dla fanów filmu i książki dobra. Bo ja uwielbiam książkę Złoty Kompas no i właśnie dlatego w grę też miło pograć .. Ale - grafika naprawdę jest masakryczna. I nużąca fabuła polegająca na ciągłym graniu w karty podczas dialogu..

CatWoman13

Podasz przykład?

mzelek_filmaniak

Podasz przykład takiej gry?
A jest po polsku??

mzelek_filmaniak

jakiej gry, wytłumacz

CatWoman13

Tej gry w karty podczas rozmowy w "Złotym kompasie"
Na marginesie dodam, że wypuściłem zwiastun mojej serii http://www.youtube.com/watch?v=GdnX8wRW5jA

mzelek_filmaniak

Na przykład musisz takie zielone światełka omijać xd No i jak Ci się nie uda to tracisz tak jakby jedną "szansę" a twoja rozmowa np. z panią Coulter ulegnie zgorszeniu (będzie przykładowo bardziej podejrzewać Lyre o kłamstwo ttd..)
PS fajny zwiastun :D
Aaa i wiesz że można zmienić w tej grze na polskie napisy jak coś ;P

CatWoman13

Tak, ale niestety nie jestem pierwszy, ponieważ Mishy nagrał pierwszy
http://www.youtube.com/watch?v=wicFnlQ1FVA
Także sprubóję nagrać...
WIem
W ogóle skąd zajkeigo sklepu masz złoty kompas?

mzelek_filmaniak

Trudno, i tak nagraj swoje, przecież to nikomu nie przeszkadza :D
I nie wiem z jakiego sklepu, bo to w sumie gra koleżanki noo ale była pewnie zakupiona w Empiku.. możesz ją znaleźć na Allegro zapewne bo teraz w empiku to raczej nie
PS to nie jest jedna z lepszych gier na podstawie filmu.. Wiesz że te gry są tylko po to żeby zarobić jeszcze większą kasę na filmie.. no ale jak lubisz takie gry to ja ci BARDZO BARDZO polecam grę "Artur i Minimki". Może brzmi dziecinnie ale naprawdę ją polecam, jest dobrze rozwinięta akcja, grafika jak na 2007 jest spoko (porównując do np. Shreka 3 albo Złotego Kompasu jest SUPER). No i nie ma polskiego gameplaya :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones